پیوندها ، تبلیغات

سایت رهبری
پایگاه اطلاع رسانی دولت

صنایع کوچک

خصوصی سازی

 

جواز تاسیس،راه اندازی کارخانه

09123138853

جواز تاسیس،پروانه بهره برداری

09121315289

اینستاگرام

eshtehard.co

 

رفع مسئولیت

 کاربر گرامی :

شهرک صنعتی اشتهارد در مقابل آگهی ها مسولیتی ندارد !

لطفا قبل از خرید بررسی نمایید

 

سازه های سبک ال اس اف LSF

 

شرکت فنی مهندسی بهناد آرتا ویرا کار خود را در زمینه سازه های سبک وپیش ساخته معماری داخلی و طراحی  از سال 1385 آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای عمرانی تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده طراحی داخلی بوده است . شرکت بهناد ارتا ویرا با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی واجرایی با بکارگیری ازمهندسین دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و ... ارائه دهد.


با توجه به این که کشور ما بر روی کمربند زمین لرزه قرار دارد طراحی و اجرای انواع ساختمانها و خانه های پیش ساخته سبک و مقاوم در مقابل زلزله مورد تائیدیه سازمان ملی تحقیقات مسکن با اجراء سریع بطوری که اجرای کامل ساختمان های ویلائی تا سه طبقه از یکماه تا چهار ماه بصورت کلید تحویل با آخرین تکنولوژی و فناوری روز مطابق با سلیقه شما امکان پذیر میگردد.


سیستم مورد استفاده در این گروه بر مبنای سیستم LSF ( سریعترین روش در صنعت ساختمان ) که بر مبنای استاندارد های کانادا و استرالیا میباشد . این سیستم یکی از مناسبترین سیستم های ساختمانی است که امروزه در جهان مورداستفاده قرار می گیرد.
و ساخت ساختمان به روش سنتی بیشترین خسارت را به وجود می آورد به این منظور سازه های فلزی سبک با داشتن مقاومت واستحکام و سرعت ساخت بالا می توان این نوید را داد که جایگزین مناسبی برای ساخت بنا جدید و ویلا و اضافه اشکوب وشهرک سازی و.... مباشد .

 

 

وب سایت : www.behvira.com


با ما تماس بگیرید : 09126654526

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بخش خصوصی می باشد