پیوندها

سایت رهبری
پایگاه اطلاع رسانی دولت

صنایع کوچک

خصوصی سازی• مشاورین ما :

 

در امور اداری، صنعتی، عمرانی

 

09123138853

09357735250

 

شهرک صنعتی اشتهارد

شهرک صنعتی امید البرز
( اشتهارد 2 )

شهرک صنعتی کوثر

 

شهرک صنعتی اشتهارد

درباره پایگاه اطلاع رسانی صنایع کوچک و متوسط

رشد و توسعه فناوری ارتباطات و اطلاعات و به ویژه گسترش روز افزون شبکه اینترنت، در عصر حاضر فضایی را فراهم کرده است تا افراد، سازمان ها و شرکت های مختلف بتوانند بخش زیادی از تعاملات و ارتباطات خود را از طریق شبکه اینترنت شکل دهند.

اين فناوري فرصت مغتمي را براي موسسات و صنايع کوچک و متوسط فراهم ساخته تا با ايجاد زمينه و امکان حضور بر روي شبکه اينترنت، محدوديت‌هاي زيادي که تاکنون براي اين موسسات وجود داشته را از ميان بردارند. در اين ارتباط حضور الکترونيکي و به عبارت ديگر هويت شرکتي به داشتن يک وب سايت بر روي شبکه گره خورده است. امروزه حضور فعال در اين شبکه و استفاده از قابليت‌هاي بسيار گسترده و متنوع آن براي صاحبان کسب و کار و فعاليت‌هاي توليدي، صنعتي و تجاري يک نقطه قوت محسوب شده و عدم حضور و استفاده از آن بعنوان يکي از نقاط ضعف اساسي بحساب مي‌آيد.

با توجه به مطالب فوق و نظر به نقش و جايگاه سازمان صنايع کوچک و شهرک‌هاي صنعتي ايران در راستاي ارتقاء و توسعه صنايع کوچک و متوسط کشور، اين پايگاه اطلاع‌رساني طراحي و راه‌اندازي گرديد تا با تجميع واحدهاي صنعتي در فضاي مجازي اينترنت، بتواند بصورت پلي ميان واحدهاي صنعتي توليد کننده و مشتريان عمل نموده و از طريق اطلاع‌رساني مناسب به توسعه کسب و کار آنها کمک نمايد.

دفاتر مجازي اينترنتي که در اين پايگاه اطلاع‌رساني بطور رايگان در اختيار واحدهاي کوچک صنعتي قرار داده مي‌شود داراي امکانات و قابليتهاي ذيل و به صورت دو زبانه (فارسي و انگليسي) مي باشد:

    پست الکترونيک
    گفتگوي بر خط
    تابلوي پيام
    اعلام نياز
    مخزن فايل
    زمانبندي ملاقات
    دفترچه تماس
    فهرست وظايف
    دفترچه يادداشت
    آدرس‌هاي اينترنتي
    کارت معرفي
    مديريت محصول
    معرفي محصولات توليدي
    شركت در نمايشگاه هاي مجازي
    قابليت دريافت پيام كوتاه
    فروش فوق العاده محصولات
    دريافت و پاسخ به نظر سنجي ها
    درخواست توليد
    دريافت تبليغات از طريق پست الكترونيك و پيام كوتاه

عموم افراد و متقاضيان مي‌توانند در تمامي نقاط جهان و از طريق شبکه اينترنت به اين پايگاه مراجعه کرده و بر اساس محصول، شرکت، استان ، شهرک‌ يا ناحيه صنعتي محل استقرار واحد صنعتي، اقدام به جستجو کرده و با شرکت‌هاي مورد نظر ارتباط برقرار نمايند.

به افرادي كه بصورت مداوم و مستمر از اين سايت استفاده مي نمايند، امكانات و قابليتهاي نرم افزاري از طريق اين سايت داده مي شود. اين گونه افراد مي توانند بعنوان كاربر حرفه اي ثبت نام نموده و از اين قابليتها استفاده نمايند.

اميد است با همکاري و مشارکت موثر و مستمر واحدهاي صنعتي، اين پايگاه اطلاعاتي پربارتر گشته و به مکاني براي تبادل نظرات و ايجاد ارتباط بين واحدهاي صنعتي و فعالان عرصه توليد، تجارت و صادرات تبديل گردد

آدرس وب سایت : http://www.sme.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، محفوظ می باشد . مشاوره تلفنی: 09123138853