شنبه, 14 تیر 1399
شناسه خبر:587

با اعمال حق معافیت، صنایعی که قصد مهاجرت داشتند در اشتهارد ماندگار شدند

  • انداز قلم

شهرک صنعتی اشتهارد- مدیرعامل شرکت نان آوران گفت: با اعمال حق معافیت مالیاتی در شهرک صنعتی اشتهارد، صنایعی که قصد مهاجرت داشتند در اشتهارد ماندگار شدند.

مهرداد مقدم در خصوص لغو و مصوبه و ۱۲۰ کیلومتری برای صنایع مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد در استان البرز اظهار داشت: مصوبه اعمال معافیت شرکت های مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد بسیار خوب است، این مهم حق صاحبان صنعت بود که به آنها برگردانده شد.

وی افزود: اجرای این مصوبه اگر واقعا به  صورت دقیق طبق مواردی که اعلام شد اجرا شود می تواند موجب گره گشایی های مختلفی برای سرمایه گذاران و تولید کنندگان شود.

مدیرعامل شرکت نان آوران بیان کرد: شهرک صنعتی اشتهارد از ظرفیت های زیادی برخوردار است اما اکنون تنها از ۳۰ درصد این ظرفیت ها استفاده می شود که با اجرای این طرح این میزان درصد زیادی افزایش خواهد یافت.

مقدم تصریح کرد: این طرح در رونق بخشی به فعالیت واحد های صنعتی اشتهارد کمک می کند اما برخی زیر ساخت های مورد نیاز نیز باید در کنار آن انجام شود.

وی عنوان کرد: با قرار گرفتن این شهرک در شعاع ۱۲۰ کیلومتری و عدم معافیت مالیات صنعت گران و سرمایه گذار بسیاری که اکنون در این شهرک فعال هستند قصد جابه جایی داشتند که با تصویب این قانون منصرف شدند و همچنین شویقی برای دیگر سرمایه گذاران است.

مدیرعامل شرکت نان آوران خاطرنشان کرد: از مسئولین استان به ویژه نماینده عالی دولت در استان البرز که تلاش مجدانه ای برای تحقق این مصوبه مهم انجام دادند نهایت تشکر و تقدیر را داریم.

مقدم اظهار کرد: اجرای این مصوبه قطعا موجب رونق در اقتصاد و تولید این شهرک و به تبع آن ایجاد اشتغال های جدید و پایدار می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نام گذاری شده قطعا با تدبیر ایشان تحقق این مهم راه برون رفت از مشکل و معظلات جامعه که اقتصاد، اشتغال و معیشت خانواده ها است می گردد.

مدیرعامل شرکت نان اوران بیان کرد: همراهی و همکاری بیش از پیش دولتی ها با بخش خصوصی و سرمایه گذاران می تواند به تحقق شعار سال و حل مشکل اقتصاد کشور کمک کند.

مقدم  یکی از نیاز های امروز جامعه ایجاد اشتغال پایدار و جدید است، تصریح کرد: با استفاده مناسب از تمامی ظرفیت های شهرک صنعتی اشتهارد می توان مشکل اشتغال کرج را تا حد زیادی مرتفع کرد.

وی گفت: در کنار این تسهیلات و حمایت تولید کنندگان توسط دولتی ها تولید کنندگان نیز باید به تولید کالاهای با کیفیت و قابل رقابت با بازار های بین المللی بپردازند.

مدیرعامل شرکت نان آوران بیان کرد: البته در ابتدا باید کالا های پر طرفدار نیاز سنجی شود و در ابتدا در بازار های داخلی ارائه شود اعتماد مردم را به کیفیت مناسب کالا های داخلی جلب کنیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد