شنبه, 14 تیر 1399
شناسه خبر:591

شهرک صنعتی اشتهارد|با اجرای این مصوبه بزودی شاهد رونق در شهرک صنعتی اشتهار خواهیم بود

  • انداز قلم

مدیرعامل کارخانه دارو سازی سپیداج گفت: پس از رفع ویروس کرونا و اجرا شدن این مصوبه تاثیرات مثبت و افزایش رونق اقتصادی در این شهرک در کوتاه ترین زمان نمایان می شود.

ناطقی در خصوص لغو مصوبه ۱۲۰ کیلومتری برای صنایع مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز اظهار داشت: این مصوبه در دهه ۷۰ موجب تشویق و جذب صنعت گران برای سرمایه گذاری در این شهرک شد.

وی افزود: عدم اعمال این معافیت در شهرک در گذشته اثر منفی در رونق گرفتن فعالیت های اقتصادی و تولیدی در شهرک صنعتی اشتهارد شد.

مدیرعامل کارخانه دارو سازی سپیداج  در ادامه تصریح کرد: از ابتدای سال با لغو مصوبه گذشته و اعمال معافیت برای شهرک صنعتی اشتهارد یک حرکت مثبت و امیدبخش برای صنعتگران و سرمایه گذاران بود.

ناطقی عنوان کرد: جا دارد از مسئولین استان البرز، نماینده عالی دولت در استان، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت و همچنین معاون استاندار البرز در امور اقتصادی تشکر کرد.

وی بیان کرد: پس از رفع ویروس کرونا و اجرا شدن این مصوبه تاثیرات مثبت و افزایش رونق اقتصادی در این شهرک در کوتاه ترین زمان نمایان می شود.

مدیرعامل کارخانه دارو سازی سپیداج خاطرنشان کرد: این مسئله به ایجاد اشتغال کمک می کند و رفع معضل بیکاری استان البرز که یک مشکل و معضل کشوری است را در پی دارد.

ناطقی گفت: با اجرای این مصوبه آینده این شهرک بسیار روشن است و در آینده ای نه چندان دور شاهد فعالیت سرمایه گذاران جدید و گسترش فعالیت شرکت های مستقر در این شهرک خواهیم بود.

وی با اشاره به نام گذاری سال جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد:  این حمایت دولت از صنعتگران بیانگره گره گشایی بیشتر در طی این سال است که این همراهی موجب تحقق شعار سال خواهد شد.

مدیرعامل کارخانه دارو سازی سپیداج افزود: اجرای این مصوبه موجب تشویق مشارکت بخش خصوص و سرمایه گذار در این شهرک می شود و زمینه نو آوری را در بین کارآفرینان افزایش می دهد.

ناطقی با عنوان اینکه حمایت مسئولین موجب دلگرمی فعالین حوزه صنعت و اقتصاد می شود، بیان کرد: این همراهی و اتحاد بین مسئولین و تولید کنندگان است که میتواند زمینه ساز بهبود وضعیت و رونق در این حوزه شود.

وی خاطرنشان کرد:  تلاش برای تصویب این مصوبه بیانگر عزم جدی و جهادی مسئولین در رفع موانع تولید است و با این همراهی سرمایه گذار با یک آرامش خیال بیشتری به فعالیت می پردازد.

مدیرعامل کارخانه دارو سازی سپیداج گفت: ظرفیت موجود در شهرک صنعتی اشتهارد بعنوان بزرگترین شهرک صنعتی کشور بسیار است اما اکنون از تمامی ظرفیت ها استفاده نمی شود اما اجرای این مصوبه باعث می شود استفاده از این ظرفیت ها تا حد زیادی افزایش یابد.

ناطقی اظهارکرد: همچنین موجب بازگشت سرمایه گذارانی که برای برخورداری از این معافیت به استان های دیگر رفته و یا ترس از سرمایه گذاری در شرایط کنونی را داشتند می شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد