شنبه, 14 تیر 1399

آخرین عناوین بین الملل

یک شرکت معتبر در شهرک صنعتی اشتهارد به منظور توسعه نیروی انسانی خود از افراد واحد شرایط زیر دعوت به همکاری می کند.

شرکت سیلانه سبز جهت تکمیل نیروی انسانی خود در واقع در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:

شرکتی معتبر واقع در شهرک صنعتی اشتهارد البرز جهت تکمیل کادر اداری خود، از واجدین شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:

شرکتی بزرگ جهت کارخانه غذایی خود در شهر صنعتی اشتهارد در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

یک کارخانه رنگ سازی واقع در شهرک صنعتی اشتهارد جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

الاخبار خبر داد

 سفر رئیس جمهور ترکیه به روسیه در حالی است که اسرائیل بیم دارد اردوغان و پوتین همتای روس او در مورد بقای بشار اسد در قدرت به توافق برسند.

 وزیر خارجه عراق ضمن انتقاد مجدد از اقدام آل خلیفه در سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم این اقدام را نقض آشکار «حقوق بشر» ارزیابی کرد

 در حالی که معاون رئیس پیشین سیا بر این باور است که هیلاری کلینتون انتخاب امن‌تری در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا به شمار می‌رود ولی پیشنهادات و طرح‌های خطرناکی نیز دارد.

جدیدترین تحولات حلب

 ارتش سوریه و نیروهای مقاومت با کنترل بر گذرگاهی که تروریست‌ها به سمت محله‌های شرقی حلب باز کرده بودند، عملا این گذرگاه را مسدود کرده‌اند.

گزیده‌ای از گزارش سالانه پنتاگون درباره توانمندی‌های نظامی ایران

 وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که ایران از زمان امضای توافقنامه هسته‌ای در سال گذشته، قابلیت‌های تهاجمی سایبری خود را ارتقا داده است.

فرمانده مدیریت علمیات ارتش روسیه تأکید کرد اگر واشنگتن به پیشنهادهای مسکو پاسخی ندهد، روسیه به صورت یکجانبه آتش‌بس

نماینده سازمان ملل خبر داد

فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن اعلام کرد که تمامی گروه‌های یمنی بر سر تشکیل دولت وحدت ملی و ادامه گفت‌وگوها در کویت توافق کردند.

آخرین اخبار بخش ها