پیوندها ، تبلیغات

سایت رهبری
پایگاه اطلاع رسانی دولت

صنایع کوچک

خصوصی سازی

 

مشاوره برای راه اندازی کارخانه

09123138853

مشاوره برای جواز تاسیس

09121315289

اینستاگرام

eshtehard.co

 

رفع مسئولیت

 کاربر گرامی :

شهرک صنعتی اشتهارد در مقابل آگهی ها مسولیتی ندارد !

لطفا قبل از خرید بررسی نمایید

ثبت صورتجلسه شرکت در کرج

اگر چنانچه قصد دارید نام شرکتتان را تغییر دهید ، بایستی ابتدا صورتجلسه تغییر نام شرکت را تنظیم و سپس در اداره ثبت شرکتها ثبت نمایید ، ما این کار را توسط وکلای باتجربه خود ، در اسرع وقت انجام می دهیم و شما می توانید با خیالی آسوده این کار را به ما بسپارید .

نمونه صورتجلسه تغییر نام در شرکتهای سهامی خاص

نام شرکت: …………………………
شماره ثبت شرکت: …………………………
سرمایه ثبت شده: …………………………
صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت ...................... سهامی خاص ثبت شده به شماره ............ در تاریخ ........ ساعت ............ با حضور کلیه سهامداران/ اکثریت سهامداران درمرکز شرکت تشکیل گردید.
الف: در اجرای مفاد ماده ۱۰۱ لایحه اصلاحی قانون تجارت:
۱ـ خانم/ آقای ………….......... ……… به سمت رئیس جلسه
۲ـ خانم/ آقای ………….......... ……… به سمت ناظر جلسه
۳ـ خانم/ آقای ………….......... ……… به سمت ناظر جلسه
۴ـ خانم / آقای………….......... ……… به سمت منشی جلسه انتخاب شدند.
ب: در خصوص دستور جلسه که تغییر نام شرکت می‌باشد بحث و بررسی و مقرر گردید که نام شرکت به ……........... ……… تغییر یابد و در نتیجه ماده.......... ……… اساسنامه به شرح مذکور اصلاح می‌گردد.
ج: به خانم/ آقای ………….......... ……… (احدی از سهامداران یا مدیران یاوکیل رسمی شرکت) وکالت داده می‌شود که ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکت‌ها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت حق الثبت و امضاء ذیل ثبت دفا‌تر اقدام نماید.

رئیس جلسه..................... ناظر جلسه........................ ناظر جلسه......................... منشی جلسه................

تذکرات:
۱- در صورتی که مجمع با حضور اکثریت سهامداران تشکیل شده رعایت تشریفات دعوت وفق اساسنامه و لایحه اصلاحی قانون تجارت الزامی است.
۲- در صورتیکه مجمع با حضور اکثریت سهامداران تشکیل شده ارائه اصل روزنامه حاوی آگهی دعوت بهمراه صورتجلسه به اداره ثبت شرکت‌ها الزامی است.
۳- صورتجلسه در چند نسخه تنظیم و به امضاء هیات رئیسه برسد یک نسخه آن حداکثر در ظرف یکماه از تاریخ تشکیل جلسه تحویل اداره ثبت شرکت‌ها شود.
۴- قبل از تحویل صورتجلسه تغییر نام شرکت به واحد پذیرش بدواً پس از پرداخت حق الثبت به قسمت تعیین نام مراجعه و پس از اخذ نام و تأیید آن توسط مسئولین اداره ثبت شرکت‌ها، صورتجلسه به واحد پذیرش تحویل گردد.
۵- نام سهامداران حاضر در مجمع و تعداد سهام آن‌ها در یک لیست نوشته شده و به امضای آن‌ها برسد و هیات رئیسه مجمع صحت آنر اتایید و بهمراه صورتجلسه تحویل اداره ثبت شرکت‌ها شود.

 

صورتجلسه تغییر نام شرکت ، صورتجلسه تغییر نام شرکت در کرج ، صورتجلسه تغییر نام شرکت ، مرکزثبت شرکت کرج ، دانلود نمونه صورتجلسه تغییر نام شرکت

 

ثبت صورتجلسه شرکت در کرج

 

با ما تماس بگیرید : 09120594830

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بخش خصوصی می باشد