پیوندها

سایت رهبری
پایگاه اطلاع رسانی دولت

صنایع کوچک

خصوصی سازی• مشاورین ما :

 

در امور اداری، صنعتی، عمرانی

 

09123138853

09357735250

 

شهرک صنعتی اشتهارد

شهرک صنعتی امید البرز
( اشتهارد 2 )

شهرک صنعتی کوثر

 

رفع مسئولیت

 کاربر گرامی :

شهرک صنعتی اشتهارد در مقابل آگهی ها مسولیتی ندارد !

لطفا قبل از خرید بررسی نمایید

شهرک صنعتی اشتهارد

ردیاب ماهواره ای خودرو
ردیاب ماهواره ای اتومبیل
قابل توجه مديران محترم کارخانجات و شرکت هاي
حمل و نقل ، توليد کننده و پخش مواد غذایی،صنایع فلزی ،کانی غیر فلزی ،غذایی ،برق و الکترونیک ،نساجی و پوشاک ، شیمیایی و سلولزی
ردیاب ماهواره ای

بـه وسـیله ایـن سیـستـم ردیـــاب مــی تـوانـید مـوقـعـیـت جـغرافـیایی خـودرو (آفـلاین) و وضـعـیت خـودرو را از لـحـاظ حـرکت ، توقـف ، روشـن یاخامـوش بـودن وثبت اطلاعات موقعیتی (آنلاین از طریق نرم افزار کارپاد) از طـریق ۳ مـدل سـیم کـارت ایرانـسل ، تالیا و هـمراه اول کـه به انـتخاب شـما به دستگاه معرفی می گردد تحت کنترل داشته باشید.    

امکان تعریف سرعت مجاز برای خودرو، در صورتی که سرعت خودرو از سرعت مجاز تعریف شده شما به دستگاه بیشتر شود دستگاه یک پیام کوتاه(sms) برای شما ارسال می کند.    

یکی دیـگر از قـابـلیت های شـاخص ایـن سـیـستم تـعـریف حـصار جـغرافیایـی بـرای آن اسـت . بـرای مـثال نمی خواهید خودرو شما از یـک حـصار جـغرافیـایی خـاص (مثلاً تهران) خارج شود ،بـه محض اینـکه خودرو از آن مـوقعیت مـشخص شده خارج شـود سـیستم برای شما پیغام(sms) می فرستد.
    
این سیستم از نظر امنیتی به صورت کاملاً مخـفی در خـودرو نصب مـی شـود و هماهنگ و سازگار با سیستم برق کلیه خودروها می باشد.    

به دلـیل حساسـیت بـالای این سیستم ، به محض اینکه منبع تغذیه آن(سـر باطری) یا خود دستـگاه کـارپاد را به هردلیلی قطع کنند پیغام Power Off را بـرای شماره های معرفی شده و سـیستم اپراتوری مـا ارسال می شود، کـه
از زمـان قـطع مـنبـع تـغذیه به مـدت ۸ سـاعت ایـن دستـگاه روشـن مانده و می تـوان خودرو را ردیابی کرد .

این سیستـم دارای دکـمه sos اسـت که درداخل کابین خودرو ، برای مـواقع ضـروری وکمکهای اورژانسی از قبیل سـرقت ،تـهدید رانــنده ، تـصادفات رانندگی و حـوادث طـبیعی هـمچـون بـهمن، سـیـل ، ریـزش کــوه و کـلیه مــواردی کـه نــیـاز بـه کـمک مـی بـاشـد نــصـب مـی شـود کـه بـه مـحض فـشار دادن دکـمه، مـوقعیت دقـیق جغرافیایی خودرو به صورت sms ارسال وتماس جهت شنود انـجام میشود.

ایـن مـجموعه با خـدمات و پشتیبانی ۲۴ سـاعته ، شـما را در اسـتـفاده بـهینه از سیستم ردیاب کارپاد هـمراهی می کند .

ایـن سیسـتم قابلیت همـاهنـگی و ارتـبـاط با دزدگیـر خـودرو را دارا می باشد و در هـنـگام تحریک دزدگیر یک پیغام کوتاه (sms) برای شما ارسال می کند.
ردیاب ماهواره ای خودرو + شنود + ردیابی + کنترل آنلاین + کنترل آفلاین

بكار گيري اين سيستم مزاياي ذيل را در بر خواهد داشت :
نظارت و كنترل بر ناوگان به صورت همزمان و متمركز ، مكان يابي سريع و لحظه اي تعداد نا محدود خودروها ، بهبود كيفيت و كاهش زمان سرويس ها ، مستند سازي گزارشات ناوگان حمل و نقل ، اعمال نظارت دقيق و آن لاين بر ناوگان خدماتي در محوطه مجموعه ، تهيه گزارشات مديريتي از عملكرد ناوگان و بايگاني الكترونيكي اطلاعات ، افزايش سرعت عمل امداد رساني در جاده هاي كشوري و بين المللي ، مديريت تعمير و نگهداري ناوگان حمل و نقل ، عدم استفاده غير مجاز از خودرو ها و منابع سازمان ، كارآمدي ناوگان حمل ونقل ، افزايش بهره وري عمليات توزيع، بكار گيري سيستم هاي مسيريابي براي سفر در مسيرهاي نا آشنا و جديد، امنيت در مقابل سرقت (تعيين موقعيت و رديابي وسايل سرقت شده در كمترين زمان و با كمترين هزينه)
بهره وري و كاهش هزينه ها :
صرفه جويي در مصرف سوخت ،تعداد وسيله نقليه كمتر ،كاهش هزينه هاي تعمير و نگهداري
شرکت ما ، ارائه کننده انواع :

  ردیاب ماهواره اي خودرو
  کارکیت
  دي وي دي هاي فابريک انواع خودرو
  صوتی و تصویری
  دزدگیر


کلمات کليدي : ردیاب ماهواری ای خودرو

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، محفوظ می باشد . مشاوره تلفنی: 09123138853