پیوندها ، تبلیغات

سایت رهبری
پایگاه اطلاع رسانی دولت

صنایع کوچک

خصوصی سازی

 

جواز تاسیس،راه اندازی کارخانه

09123138853

جواز تاسیس،پروانه بهره برداری

09121315289

اینستاگرام

eshtehard.co

 

شهرک صنعتی اشتهارد

رييس هيات مديره و مديرعامل شهركهاي صنعتي استان البرز معرفي شد
كرج- رييس هيات مديره و مديرعامل شهركهاي صنعتي و صنايع كوچك استان البرز در مراسمي با حضور معاون وزير صنايع و معادن و جمعي از مسوولان استان در سالن همايش دولت استانداري معرفي شد.

رييس هيات مديره و مديرعامل شهركهاي صنعتي استان البرز معرفي شد

به گزارش خبرنگار ايرنا ، معاون وزير صنايع و معادن و مدير عامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران روز دوشنبه در اين مراسم گفت: بحث شهرك هاي صنعتي و ايجاد زيرساخت ها از ماموريت هاي فرعي سازمان است و پرداختن به حوزه صنايع كوچك يعني سياستگذاري و سازماندهي صنايع كوچك كشور از وظايف اصلي است.
'خدامراد احمدي ' افزود: صنايع كوچك يك سازمان توسعه اي است و در سال 89 به عنوان يكي از چهار سازمان توسعه اي داراي مجوز از مجلس شوراي اسلامي ، ظرفيت بسيار مناسبي براي ماموريت هاي جديد ايجاد كرد.
وي ادامه داد: در بحث ادغام وزارتخانه ها نيز علاوه بر ساماندهي و مديريت صنايع كوچك و زيرساخت هاي شهرك هاي صنعتي و حوزه تجارت ، بحث صنف هاي تجاري نيز مد نظر است.
احمدي افزود: استان البرز يك استان نوپا و داراي ظرفيت هاي فراواني است كه به عنوان نمونه به فعاليت چهار هزار واحد توليدي در اين استان مي توان اشاره كرد.
وي ياد آور شد: بسياري از ظرفيتهاي اين استان به دليل قرار گرفتن در سايه كلانشهري مانند تهران در حوزه صنعت بارور نشده است.
احمدي تاكيد كرد: مسوولان و مديران استاني بويژه در حوزه صنعت و معدن بايد با فعاليت مضاعف خود ظرفيت هاي فراموش شده اين استان را كه در حوزه صنعت دچار خسارت شده است در مدت كوتاهي جبران كنند.
وي در خصوص وظايف مدير عامل شهرك هاي صنعتي در اين استان گفت: توسعه شهرك هاي صنعتي ، ايجاد شهرك هاي صنعتي جديد ، پرداختن به خدمات زير بنايي در شهرك هاي صنعتي ، ساماندهي صنايعي كه در استان وجود دارد و تعيين تكليف نشده اند مانند مجتمع هاي صنعتي فعال كه ساليان متعدد مورد توجه قرار نگرفته اند از ماموريت هاي سازمان و مديران است كه بايد براي آن برنامه ريزي كنند.
وي ، همچنين ترغيب و تشويق بخش خصوصي براي حضور در حوزه سرمايه گذاري زير ساخت هاي شهرك هاي صنعتي را از ديگر وظايف مديران سازمان برشمرد و گفت: در سال گذشته در استان البرز در اين حوزه استقبال خوبي شده است و مجوز داده شده به سرمايه گذاري بخش خصوصي براي احداث شهرك هاي صنعتي در خارج از شعاع120 كيلومتري در استان تهران و استانهاي همجوار اتفاق نيفتاده است كه اين را مي توان ظرفيت خوبي براي استان البرز درخصوص جبران عقب ماندگي در بحث صنعت برشمرد.
وي ياد آور شد: سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي آمادگي لازم درخصوص همكاري بيشتر و ارايه مجوز فعاليت به سرمايه گذاران خصوصي دربحث شهرك هاي صنعتي را دارد .
احمدي افزود : آنچه در سال جهاد اقتصادي بيش از گذشته در دستور كار قرار داده شده اين است كه وظيفه ما خدمت رساني و ارايه خدمت بدون منت در بحث توليد و صنعت است.
وي در خصوص بحث اعتبارات نيز يادآور شد:مجلس اعتبارات خوبي را براي شهرك هاي صنعتي و صنايع كوچك درنظر گرفته است و اين اعتبارات در اختيارسازمان قرار داده شده است و درخصوص تخصيص اعتبارات براي استان البرزبه دليل عقب افتادگي ها در بخش صنعت در اولويت قرار داده مي شود .
در پايان با حضور استاندار و رييس سازمان صنايع و معادن استان البرز حكم رييس هيئت مديره و مدير عامل شهرك هاي صنعتي استان البرز به ' رييسي اردلي ' داده شد.
دراين آيين رييس هيئت مديره شهرك هاي صنعتي استان تهران ، جمعي از اعضاي هيئت امناي شهرك هاي صنعتي استان البرز و مسوولين استان حضور داشتند.


کلمات کليدي : رييسي اردلي ، رييس هيئت مديره و مدير عامل شهرك هاي صنعتي استان البرز

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بخش خصوصی می باشد